Rgenerował albo czyścił ktoś może turbinke w A.M. Serwis

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pejot
    Classic
    • 2010
    • 6

    Rgenerował albo czyścił ktoś może turbinke w A.M. Serwis

    Zamieszczone przez pitermonia
    A ja myślałem, że nie mam tej osłony przez to, że wtryskiwacze od gazu by się nie mieściły
    Gdzie miały by się wtryskiwacze Lpg nie zmieścić? Wszystko pasuje jak ulał ---->
  • korpal
    Ambiente
    • 2008
    • 168

    #2
    Rgenerował albo czyścił ktoś może turbinke w A.M. Serwis

    Rgenerował albo czyścił ktoś może turbinke w A.M. Serwis w gdyni??
    szukam jakiegos dobrego warsztatu w trojmieście

    Komentarz

    • Ziomus1987
      Ambiente
      • 2007
      • 202

      #3
      Nie bo oni też nie regenerują. Wszyscy piszą regeneracja, a nikt tego nie robi. Warsztaty kupują gotowe turbiny "po regeneracji". Kiedyś jak robiłem u mechaniora to braliśmy od niego turbiny, a potem się okazało, że te turba od niego to pomyłka. Masz kilka stopni regeneracji on podobno kupuje te najtańsze, a sprzedaje normalnie jak pełna naprawa. Temat regeneracji wygląda tak, że mechanik tylko wymienia, a teraz pytanie od kogo ma te turbo. Czyli najlepiej znaleźć takiego co ma od dobrych fachowców albo oddać byle komu i niech wyślą w dobre ręce.
      Szukam pracy

      Komentarz

      • korpal
        Ambiente
        • 2008
        • 168

        #4
        to moze wiesz do kogo sie najlepeij zgłosic w 3city a najlepiej w gdyni??

        Komentarz

        • Ziomus1987
          Ambiente
          • 2007
          • 202

          #5
          Hmmm lepiej jak byś się zapytał chłopaków/dziewczyny na wątku Trójmiasta albo na spocie oni większość klepacze maja to prędzej Ci doradza. Pierw spróbuj tej opcji może mają jakiegoś speca sprawdzonego

          Ewentualnie mogę polecić Łukasza 504-158-800 tyle, że nie wiem kto mu robi turbiny. :szeroki_usmiech Można zadzwonić się zapytać skąd turbo bierze. Na chwile obecna gdyby to było moje auto to zacząłbym od niego.
          Szukam pracy

          Komentarz

          Pracuję...